Stavba od A po Z


Suché zmesi

Suché omietkové zmesi predstavujú špičkové a najmodernejšie riešenia pre náročné požiadavky súčasného európskeho a svetového stavebníctva. Spĺňajú tie najvyššie kritériá kvality a spoľahlivosti .
 
Omietkové zmesi to je komplexný sortiment produktov zahŕňajúci murovacie malty, ručné, strojové vápennocementové a sadrové omietky, štukové omietky, sanačné a zatepľovacie systémy, cementové, sadrové potery a nivelizačné hmoty, lepidlá na obklady a dlažby, škárovacie hmoty a stavebnú chémiu. 
 
Vďaka základnej filozofii podnikania ponúkame omietkové zmesi vysoko ekologické, biologické a maximálne šetrné voči životnému prostrediu. Osobitnú pozornosť si zasluhujú sadrové omietky a stierky, z nich najmä sadrová omietka Rotband, ktorá sa v Európe stala doslova legendou medzi omietkami a vďaka svojim unikátnym vlastnostiam je patentovo chránená na celom svete.
 
Firma KNAUF ako vynálezca sadrového (resp. anhydritového) liateho poteru ponúka na európskom trhu ten najširší sortiment liatych poterov a základná zložka pre výrobu liateho poteru – KNAUF Compound je dodnes súčasťou liatych poterov mnohých popredných európskych značiek.